Святковий концерт до 8 березня

Святковий концерт до 8 березня

Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя!

Мудреці кажуть: царство жінки – це царство ніжності, любові і терпіння. Тому і весняне свято Жінки – це символ усього найкращого, що у нас є у житті: сердечності, доброти, тепла.

По-сімейному, тепло відбулося свято для жінок у бібліотеці с. Пристін ( завідуюча Гергель О.О. )

Труднощі в житті країни не озлобили і не опустошили душі і серця глядачів, а ніби закалили, зробили їх мудрішими, вселили надію на кращий завтрашній день.

Слів у житті людини рівно стільки, скільки їй необхідно. А пісень ?

Пристінці охоче відвідують концерти, які організовують досить часто завідуюча клубом Русакова Альона Данилівна,  керівник вокальної групи «Надія», Реполовська Юлія Юріїївна, завідуюча бібліотекою Гергель Оксана Олександрівна. Вони постійно оновлюють свій репертуар, тому кожного разу розкривають свій професіоналізм по-новому. Їх творчій підхід до своєї справи радує нас, глядачів .

І як завжди виступ учнів школи сприймається, як саме дорогоцінне вітання для всіх жінок. Яку-то силу має магічне слово «мама». А з вуст дитини – як бальзам для душі мам і бабусь.

Сподобалась глядачам і ведуча – Аліна Шевченко із с. Кіндрашівка.

Вона тихим і спокійним голосом, щиро і зворушливо говорила жінкам ті слова, які приємно чути завжди. Ефект від звучання цього голосу був надзвичайний і слова проникали в глибину серця кожної жінки і надав впевненості в тому, що це про неї, про єдину в цілім світі говорять сьогодні.

Мелодія об’єднала всіх, хто її чув. І ніхто не відчував себе самотнім. Пісня захоплювала, зачаровувала, всі слухали, тамуючи подих. Якусь велику силу має пісня і музика, і слова, і все прекрасне. Пісня «Мамины глаза», у виконанні Реполовської Юлії порушила душевну рівновагу залу, не одна мама витирала очі від сліз, хоч і лунали в пісні слова, щоб мами ніколи не плакали.

А голос Юлі чистий мов кришталь, дзвенів і дзвенів, заставляв вслухатися в урочисту музику життя. Магічна сила від співу пронизала серце, уже і пісня стихла, а в залі панує тиша і незбагненні чари. А потім – грім аплодисментів.

Про кожного виконавця хочеться говорити хороші слова, бо вони всі цього варті. Захотілось чогось ліричного, спокійного, глибокого. Саме про це і співала Гергель Оксана. Тендітна, чарівна, вона щаслива від того, що мрія її здійснилася, вона не тільки медсестра, бібліотекар, а на сцені ще й артистка (це її давня мрія). Мама талановитого Дмитра Гергеля, переможця конкурсу «Людна року-2013» , нині студента Харківської консерваторії.

Наша українська пісня – то високий прояв духу народу, поетичної натури виконавців. Дует Юлії і Оксани виконав українську народну пісню ”Ой у вишневому саду”. Два сильних, красивих голоси вразили глядачів до глибини душі! А коли розсипався срібним передзвоном останній акорд – почулися вигуки ”браво” !

Любов до пісні об’єднала вокалістів групи ”Надія” ( Гергель О.О., Лугову А.В., Мойсєєву Л.М., Терещенко Л.П., Ляхову Т.О., Крижню О.І. та керівника групи Реполовську Ю.Ю.). Працюють  активно, напружено, змістовно. Вони – улюбленці нашого села і не тільки нашого . ”Надія” співає про суто прості і вічні речі: любов, сенс життя, добро. Є у них пісні веселі і сумні , багато жартівливих. Є такі пісні, які після перших же нот западають у душу.

На святкові концерти завжди запрошують гостей – аматорів з інших сільських клубів. Пристінці тепло вітали солістів: із с. Сенькова – Мельника В.Г. та із

пгт. Ківшарівка – Поміщука Е.О.

Їх пісні про чарівність жінки, її красу, про кохання. Хоч, як і кожен чоловік, знають: впустіть жінку у ваше життя – і вона переверне там усе шкереберть, дайте їй одну-однісіньку кімнату – і вона перетворить її в галантерейний магазин чи у парфумерну крамничку. Але вітання чоловіків звучать по-особливому . Ці солісти , Володимир Григорович та Едуард Олександрович, і сільський голова Боков Василь Олексійович сказали, що вони, чоловіки, щасливі уже від того , що живуть, дихають одним повітрям з жінками, насолоджуються посмішкою коханої і теплом лагідних рук.

І ми, жінки, вдячні чоловікам за їх підтримку, увагу. І хочемо, щоб вони пам’ятали, що доброта і щирість почуттів – це не тільки слабкість, а сила, розуміння, співчуття. Це життя!

Від імені Ветеранської організації Пристінської сільської ради виношу щиру вдячність організаторам святкового концерту.

Овчарова Н.П.

Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя! Альбом: Без хліба немає життя, але й без пісні не уявляємо життя!
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8088 | Переглядів: 191Дата публікації: 09:45 09.03.2016