Сільський голова

Боков Василь Олексійович

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Поділитися новиною:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу до проекту рішення Пристінської сільської ради " Про встановлення на території Пристінської сільської ради податку на майно в частині плати за землю "

 

Розробник документа: Пристінська сільська рада.

Дата оприлюднення: 14.03.2016 р.

Основною метою прийняття даного регуляторного акту є: встановлення відповідно до діючого законодавства ставок плати за землю для фізичних та юридичних осіб, визначення категорій платників земельного податку та категорій фізичних і юридичних осіб яким надаються додаткові пільги щодо сплати земельного податку.

 Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено через мережу Інтернет на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради: www.pristin.rada.gov.ua.

         Строк протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради: www.pristin.rada.gov.ua.

        Зауваження та пропозиції до регуляторного акту надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями у письмовій формі за адресою: 63750, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Пристін, пл. Перемоги, буд. 7,  або на електронну адресу : info@pristin-rada.gov.ua

 

Виконком Пристінської сільської ради

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8201 | Переглядів: 499Дата публікації: 11:32 14.03.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада