Сільський голова

Боков Василь Олексійович

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу до проекту рішення Пристінської сільської ради " Про встановлення на території Пристінської сільської ради податку на майно в частині плати за землю "

 

Розробник документа: Пристінська сільська рада.

Дата оприлюднення: 14.03.2016 р.

Основною метою прийняття даного регуляторного акту є: встановлення відповідно до діючого законодавства ставок плати за землю для фізичних та юридичних осіб, визначення категорій платників земельного податку та категорій фізичних і юридичних осіб яким надаються додаткові пільги щодо сплати земельного податку.

 Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено через мережу Інтернет на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради: www.pristin.rada.gov.ua.

         Строк протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради: www.pristin.rada.gov.ua.

        Зауваження та пропозиції до регуляторного акту надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями у письмовій формі за адресою: 63750, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Пристін, пл. Перемоги, буд. 7,  або на електронну адресу : info@pristin-rada.gov.ua

 

Виконком Пристінської сільської ради

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8201 | Переглядів: 149Дата публікації: 11:32 14.03.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада