День благоустрою

День благоустрою

За чисте довкілля

23.04.2016 року на території  Пристінської сільської ради (с.Пристін та с.Сеньок)  у рамках проведення акції «За чисте довкілля» з благоустрою та озеленення  населених пунктів  відбувся суботник, в якому приймали участь  працівники виконкому сільської ради, працівники  культури  та бібліотеки,  ФАПу,  учні та працівники школи, а також жителі села. Учасники займалися очищенням  території  від сухого листя, вирубкою парості , побілкою дерев та бордюр. На території  дитячого майданчика було висаджено 40 саджанців молодих дерев (декоративні клени та ялини). Прибрано  і впорядковано територію навколо пам’ятника. Робітниками від центру зайнятості було  проведено очищення від сміття  сільського цвинтаря. Небайдужі  мешканці  займалися прибиранням територій поряд зі своїми будинками.

Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля Альбом: За чисте довкілля
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8206 | Переглядів: 118Дата публікації: 12:31 23.04.2016