Зустріч з дітьми війни

Зустріч з дітьми війни

Пісні, опалені війною

Пісні воєнних років! Свято, присвячене воєнній пісні,  29  квітня 2016р. зібрало в Пристінській школі ветеранів праці – дітей війни та школярів.  Це свято особливе. В ньому є радість і гордість, але є  печаль і  усвідомлений біль. Пісні, які давали сили солдатам, яких  боялись гітлерівські кати, пісні, що допомагали  нашим бійцям у травні 1945 року дійти до Берліна і встановити над Рейхстагом Прапор Перемоги прозвучали у виконанні  учнів школи та вокальної групи «Надія». Діти війни, ветерани праці, нині люди зі своїми життєвими проблемами, поганим  здоров’ям  щиро дякували всім, хто підготував цю зустріч : Куп’янській  РО «Ветеран» - голова  Лебединська Ніна Олексіївна,  заступник  - Борисенко Володимир Миколайович, секретар ВО Коломієць Тетяна Михайлівна, Пристінській  сільській  раді – сільський голова Боков Василь Олексійович,  школі -директор Фоміна Валентина Іванівна, сільському  клубу – завідуюча Русакова Альона Данилівна, художній керівник – Реполовська Юлія Юріївна   та завідуючій  бібліотекою Гергель Оксані Олександрівні. Тепло зустріли присутні  ведучих  свята  - вчителів  школи  Бондареву Ніну Василівну та Климчук Марію Дмитрівну.

Воєнні пісні – це героїчна історія нашої держави в період  Другої Світової війни. Скільки б років тобі не було, все одно, у нас у всіх одна дата народження. Вона записана в історію Світу і в історію Людства – травень 1945 року. Живе людська пам’ять, не старіє вона з роками, не тьмяніє. І поки існує рід людський, існуватиме і пам’ять, бо без неї немає майбутнього. А майбутнє в наших дітях і внуках. Нехай же ніколи вони не чують зловісної «музики» війни, не  жахаються божевільного цвіту пожарищ.  Нехай живе розуми, а пушки  - мовчать.

Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни Альбом: Зустріч з дітьми війни
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8247 | Переглядів: 112Дата публікації: 16:50 29.04.2016