День Перемоги

День Перемоги

Уклін вам , ветерани, до землі

День Перемоги - це Велике свято. В цей день ми згадуємо всіх, хто зробив внесок у найголовнішу перемогу людства - перемогу над нацизмом.

9 травня жителі села Пристін вшанували пам'ять героїв, які захищали нашу країну в часи Другої Світової війни. О 10 годині ранку відбувся святковий концерт. Глядачів прийшло багато, зібралося майже все село! Свято розпочалося з привітального слова голови Пристінської  сільської ради - Бокова О.В. , полковника, учасника бойових дій - Фоменка В.П., депутата районної ради - Хлопоніної Т.П.

Зі сцени лунали патріотичні та воєнні пісні у виконанні вокальної групи "Надія", учнів школи та гостей села. Концерт закінчився покладанням квітів до пам'ятника загиблим воїнам. Свято пройшло зі сльозами на очах!

Але на цьому свято не закінчилося . Аматори Пристінського клубу провели концерт до Дня Перемоги  і в селі Сеньок.  Майже всі жителі села прийшли на свято. Спомин про воєнні роки навіяли і смуток, і радість , і тривогу...А всім знайомі пісні "Огонек" і "Катюшу" співали всі разом. По закінченню концерту було організовано для всіх традиційну "солдатську " кашу.

Дякуємо нашим спонсорам : ФГ "Клепки" та Бібіку О.В.

Бажаємо Всім здоров'я, життєвих сил, віри в краще, і звичайно, мирного неба над головою!

Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8267 | Переглядів: 135Дата публікації: 15:55 09.05.2016