Сільський голова

Боков Василь Олексійович

І пролунав останній дзвоник...
І пролунав останній дзвоник...

Поділитися новиною:

І пролунав останній дзвоник...

Свято Останнього дзвоника в Пристінській ЗОШ I-II ступенів

         27 травня відбулося святкове завершення навчального року.

         Це дуже радісне і трішечки сумне свято – свято Останнього дзвоника!

         Адже з нового навчального року чотирикласники вже не повернуться до своєї першої вчительки Климчук М.Д., бо вже переступили першу шкільну сходинку і після канікул будуть глибше пізнавати цей складний світ науки.

         Не менш сумним це свято є і для випускника-дев’ятикласника  Колкунова Дмитра, оскільки він попрощався зі своїм класним керівником Городіловою Г.М., і більше вже не повернеться до школи, бо перед ним відкриваються нові шляхи. Для нього востаннє пролунав шкільний дзвоник.

         На урочисту лінійку до Пристінської загальноосвітньої школи I-II ступенів завітали – голова Пристінської сільської ради Боков В.О., завідувач інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп’янської РДА Літвінова І.В., депутат Куп’янської районної ради Хлопоніна Т.П. Почесні гості побажали  випускнику знайти свою життєву стежину, висловили щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які вони дарують дітям, а нашим юним друзям - школярам побажали продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

         Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватця свята і від директора школи Фоміної В.І., класного керівника Городілової Г.М. та мами випускника.

         Щирими словами, піснями і красивими хореографічними композиціями привітали випускника учні молодших класів та вчитель музичного мистецтва Реполовська Ю.Ю. Подарунком для Колкунова Діми та його мами стала пісня ”Про сина” у виконанні Гергель О.О. ( зав. бібліотечною філією с. Пристін, учасниці вокальної групи ”Надія”).

         Були цього дня і нагороди-подяки та грамоти учням, вчителям, батькам!

         Не обійшлося свято і без подарунків - солодощі для всіх учнів школи, випускник теж не залишився без приємних несподіванок сюрпризів-подарунків від гостей свята.

         І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник із рук випускника Колкунова Дмитра та першокласниці Тонян Марієтти. Радість та смуток переповняють серце випускника. Навчання у школі закінчилося. Попереду – невідомий шлях дорослого і серйозного світу!

         Щиро бажаємо випускнику знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідним громадянином нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.

         Щасливої життєвої долі та вагомих успіхів вам!

                                                       

                                                                  Вчитель зарубіжної літератури

                                                                  Пристінської ЗОШ I-II cт. Колкунова Ю.О.

 

Альбом: І пролунав останній дзвінок... Альбом: І пролунав останній дзвінок... Альбом: І пролунав останній дзвінок...
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8323 | Переглядів: 221Дата публікації: 16:25 27.05.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада