Казкова подорож

Казкова подорож

Свято дитинства

Щороку в перший день літа ми  відзначаємо свято маленьких громадян України. Так,  з нагоди святкування  дня захисту дітей  1 червня 2016 року   Пристінська  сільська бібліотечна  філія запропонувала  дітям  розважальну програму.  Діти з захопленням відгадували загадки, приймали участь  у  казковій   відео- вікторині  «Відгадай казку», де учасники проявили кмітливість, показали знання казок і любов  до  книги. Для читачів була представлена виставка дитячих малюнків «Мрії про Україну», на якій  були представлені роботи Пивоварової  Валерії (6 клас), Пивоварова Антона (2 клас), Артеменко Софії (2 клас), Русакової Каріни (4 клас),  Русакової  Софії (2клас).  Учасники виставки були нагороджені подарунками.  Всі дітлахи отримали  цукерки , масу позитивних емоцій та гарний настрій.

Дякуємо за турботу, підтримку та матеріальну  допомогу в проведенні свята   голові  Пристінської  сільської ради Бокову В.О. та  благодійному  фонду «Робін Гуд» (м.Харків).

Альбом: Казкова подорож Альбом: Казкова подорож Альбом: Казкова подорож
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8333 | Переглядів: 88Дата публікації: 16:07 01.06.2016