День захисту дітей

День захисту дітей

”Світ дитинства”

Літо розпочалося добрим і радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей.. Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо це радісне свято. З цієї нагоди в Пристінському сільському клубі завідуючою клубом Русаковою А.Д., завідуючою сільською бібліотечною філією Гергель О.О., художнім керівником клубу Реполовською Ю.Ю. та вчителем фізичної культури Пристінської школи Гладка В.В. було проведено дитячу святково-розважальну програму.

Погодні умови не перешкодили дітлахам зібратися та повеселитися на святі! Все розпочалося із святкового концерту – були і пісні, і запальні танці!

Дуже сподобалася молодшим учасникам відео-вікторина ”З якої це казки” та загадки-розмальовки.

А як здивувалися діти, коли ми почали розповідати про ігри з нашого дитинства! За допомогою відео проектора дівчатка спробували відобразити гру в резиночку та скакалку, навіть у хлопців виник інтерес.Було здорово і цікаво. Запитайте своїх дітей, вони швидше за все назв таких ігор не чули. Давайте відродимо наші традиції, навчимо дітей грати в дворові ігри нашого дитинства.

Діти пограли в бадмінтон, дарц, холодне-гаряче та в інші рухливі ігри.

Всі присутні отримали солодкі подарунки, за це дякуємо голові Пристінської сільської ради – Бокову В.О.

Наприкінці свята діти загадали бажання і відпустили в небо ліхтарик!

Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.

Завідуюча Пристінським сільським клубом – Русакова А.Д.

Альбом: День захисту дітей Альбом: День захисту дітей Альбом: День захисту дітей Альбом: День захисту дітей Альбом: День захисту дітей Альбом: День захисту дітей Альбом: День захисту дітей
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8334 | Переглядів: 127Дата публікації: 14:39 01.06.2016