14 липня 2016 року відбудеться засідання VІ сесії Пристінської ради VІІ скликання

Доводимо до відома депутатів Пристінської сільської ради, що відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 14 липня 2016 року відбудеться засідання VI сесії Пристінської сільської ради VІІ скликання. Порядок денний засідання розміщений на офіційному сайті Пристінської сільської ради у розділі «Поточна діяльність» “Розпорядження сільського голови”, проекти рішень ради у розділі «Поточна діяльність»“Проекти рішень ” за електронною адресою http://pristin-rada.gov.ua. Відкриття VI сесії Пристінської сільської ради VІІ скликання відбудеться 14 липня 2016 р. о 14.00 годині за адресою: с. Пристін, площа Перемоги, 7.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8473 | Переглядів: 85Дата публікації: 15:06 04.07.2016