День села - сімейне свято

День села - сімейне свято

Святкування дня села Сеньок

13 серпня 2016р. відбулось урочисте святкування Дня села.

Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого, щоб не лише взяти участь у конкурсах, але й поспілкуватися один з одним.  На свято зібралися жителі села, які проживають або жили раніше, приїхали діти та онуки.

Святкові заходи розпочалися з дитячої розважальної програми. Діти із задоволенням прийняли активну участь в запропонованих іграх, конкурсах та кожен із них отримав подарунок.

Аматори Пристінського сільського клубу подарували присутнім святковий концерт. Приємною несподіванкою став виступ вокального колективу «Чарівниця» із с.Петропавлівки. Веселі, запальні пісні, гарний настрій та позитивні емоції отримали глядачі від концертної програми.

Теплі слова побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали із вуст голови Пристінської сільської ради Бокова В.О.

З вітальними словами до громади звернулася також депутат районної ради Хлопоніна Т.П.

Активістам села були вручені подарунки.

Після концерту свято продовжила святково-розважальна програма для дорослих.

Всіх бажаючих пригощали традиційною кашею, млинцями з медом та смачною сюрпою.

Учасники й організатори свята висловили подяку  Хлопоніній Т.П., Бібіку О.В. та Хоменку О.Г. за фінансову підтримку.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8593 | Переглядів: 282Дата публікації: 13:14 23.08.2016