Зі святом, рідне село!

Зі святом, рідне село!

Святкування 25-ої річниці Дня Незалежності України та Дня с.Пристін

25-річчя Незалежності України та День села відсвяткували  20серпня 2016р  в  с.Пристін.

По-сімейному тепло та зворушливо проходило це свято. О 9.00 год. в самому центрі  села – ярмарок. Тут щедрі дарунки і саду й огороду: найкраща картопля, чудові помідори, морква, часник. І мед, щоб здоровими бути. Ні з чим незрівняні речі умільців, різноманітна випічка – свято для шлунку. Сувеніри на згадку – краса-то яка! Святковий ярмарок щиро запрошував охочих зробити покупки та просто поспілкуватися, помилуватися витворами людських рук і людської фантазії, у яких живе душа народу, його прагнення до краси і досконалості.

До уваги присутніх була організована виставка декоративно-прикладного мистецтва "Краса своїми руками та фотовиставка "Наше життя - будні і свята". Свої роботи представили: Третяк Валентина, Ляхова Світлана, Пивоварова Валерія та Головко Поліна Григорівна.

У дітей –свої забави: ігри, конкурси, вікторини, загадки, та ще й  конкурс малюнків на асфальті «Яким я бачу своє село».  Юні художники, одержавши свій «квадрат» та кольорову крейду впевнено почали роботу. Видно, тематику придумала вся родина ще звечора вдома. Всіх учасників було відмічено солодощами та  призами.

О 11.00 год. почалися силові конкурси для справжніх чоловіків. Це перетягування канату, підіймання гирі та інше. Переможці  естафети отримали подарунки.

Частина нашого свята була присвячена одному з видів українського народного мистецтва – вишивці. Ми повинні  пам’ятати, що народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається, це величезне багатство. Наше завдання не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням. Жителі села, одягнувши вишиванки, прийшли на свято, тим самим долучившись  до  флешмобу. Учасники отримали  у  подарунок  чашку з українською символікою.

На  завершення ранкової програми пролунала  запальна  пісня «Вишиванка» і вдячна публіка довго ще не хотіла розходитися, підспівуючи та підтанцьовуючи під акорди веселої музики.

О 17.00 год. для жителів та гостей села розпочався святковий концерт. На початку урочистостей зі словами привітання до присутніх звернулися Пристінський  сільський голова Боков В.О., голова Куп’янської районної державної  адміністрації Ситник М.М., депутат районної ради Хлопоніна Т.П., голова Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М., заступник начальника ПМС-133 Разіньков В.І., заступник директора міськрайцентру зайнятості Мирошніченко А.Ю. Активістам села були вручені грамоти та подарунки.

У святковому концерті взяли участь аматори Пристінського сільського клубу- вокальний колектив «Надія», Гриценко Марія, Скрипник Владислава,Пивоварова Валерія, Гергель Дмитро, Хлопоніна Ольга,аматори районного будинку культури – Афанас’єв Олександр., Носова Наталія.,  та юна гімнастка Петрухненко Крістіна з м.Харкова. Вели програму Доктер Марина та Шевченко Аліна.

Після концерту свято продовжила святково-розважальна програма для дорослих.

Всіх бажаючих пригощали традиційною кашею.

Ми вдячні  за щедрість душі, за підтримку святкового настрою нашим спонсорам: ФГ «Клепки»-Хоменко О.Г., ООО «Гарант» - Шеремет Е.О., ПМС -133 – Пліс П.В.

Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село! Альбом: Зі святом, рідне село!
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8595 | Переглядів: 246Дата публікації: 13:33 23.08.2016