Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу регуляторного акту – проект рішення сесії Пристінської сільської ради - "Про внесення змін до рішення № 326-УІ від 14.07.2015р. «Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах населених пунктів Пристінської сільської ради "

Розробник документа: Пристінська сільська рада.

Дата оприлюднення: 06.10.2015 р.

Основною метою проекту регуляторного акту є приведення розміру орендної плати за користування земельними ділянками в межах населених пунктів для фізичних  та юридичних осіб на території Пристінської сільської ради у відповідність законодавству України.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено через мережу Інтернет на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради на Інтернет сторінці: www.pristin.kupyansk.info

Строк протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Пристінської сільської ради на Інтернет сторінці: www.pristin.kupyansk.info .

Зауваження та пропозиції до регуляторного акту надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями у письмовій формі за адресою: 63750, Харківська обл., Куп’янський р-н, с. Пристін, пл. Перемоги, буд. 7,  або на електронну адресу Пристінської сільської ради : pristin-s-r@ukr.net

Виконком Пристінської сільської ради

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8605 | Переглядів: 90Дата публікації: 11:09 06.10.2015