Рідна школо, зустрічай!

Рідна школо, зустрічай!

Свято Першого Дзвоника

Найсвітліша дорога в світі —

Це дорога до знань, до школи.

Пам’ятайте це, любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

1 вересня у Пристінській школі традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Традиційно, пролунали привітання від вчителів та старшокласників.

Виконком Пристінської сільської ради, як завжди, не залишив учнів школи без подарунків.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8690 | Переглядів: 108Дата публікації: 17:53 02.09.2016