Свято осені

Свято осені

Осінній вернісаж

Найяскравіша пора року, вона викликає захоплення, радість і сум одночасно. Скільки радості приносить її краса! Скільки дарунків і різних щедрот! Оспівана поетами, намальована художниками, найчарівніша і найщедріша пора року - красуня Осінь. 1 жовтня в Пристінському сільському клубі пройшов святковий концерт «Осінній вернісаж». Вся програма святкового заходу була насиченою і емоційною, складалася з теплих побажань, народних та сучасних пісень, а також гуморесок. Мешканці села із задоволенням слухали пісні у виконанні вокальної групи «Надія», Гергель Оксани, Реполовської Юлії, Пивоварової Валерії. Ведучою свята була Скрипник Владислава. Приємною несподіванкою для глядачів став виступ вокального колективу «Берегиня» із с.Старовірівка Шевченківського району. Запальні жіночки створили справді святкову атмосферу, вони захоплювали чудовим вокалом, іскрометним гумором та артистизмом, які гармонійно доповнювали концертні номери. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та гарним настроєм. По закінченню святкової програми у фойє клубу на всіх присутніх чекали солодощі.

Альбом: Свято осені Альбом: Свято осені Альбом: Свято осені Альбом: Свято осені Альбом: Свято осені Альбом: Свято осені
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8741 | Переглядів: 193Дата публікації: 15:20 03.10.2016