День партизанської слави

День партизанської слави

Мужність партизанська навічно в пам'яті народній

Урок мужності «Мужність партизанська навічно в пам’яті народній” в Пристінській школі зібрав учнів, вчителів, із ради Куп’янської районної громадської організвації “Ветеран» Борисенка Володимира Миколайовича  та Коломійцеву Тетяну Михайлівну і дітей війни, у яких дитинство закінчилося так і не розпочавшись, бо його передчасно обірвала війна. Але, незважаючи на це, вони виросли добрими, мудрими, працьовитими. Виростили своїх дітей та внуків! А сьогодні довгими безсонними ночами складають молитви за своїх рідних і близьких і просять миру, спокою, щастя, здоров’я, достатку не тільки для своїх, а й для всієї України.

Найгіркіші лиха блякнуть і тануть у мареві часу. І тільки все світле, героїчне, людяне й велике  на довгі роки зберігає пам’ять народна. Уважно і захоплено слухали школярі про народних месників в роки Другої світової війни. Зі скорботою і вдячністю схилили голови перед мужністю тих, кого навічно забрала війна в хвилини мовчання. На уроці звучали партизанські та воєнні пісні, які виконували учасники вокальної групи «Надія» (художній керівник Реполовська Юлія Юріївна), вірш про близнючок-партизанок майстерно читали вчителі Колкунова Юлія Олександрівна та Бондарева Ніна Василівна, зачарував вальс «В лесу прифронтовом»  у виконанні  учнів  7-9 класів під керівництвом Гладкої Вікторії Вікторівни, свої вірші читала дитина війни Головко Поліна Григорівна.

Діти війни за святковим столом, який організував сільський голова Боков Василь Олексійович, зі сльозами на очах згадували своє дитинство.

Наш обов’язок – згадувати про полеглих в боях не тільки в свята, а й кожного дня пам’ятати про тих, хто кував Перемогу, хто загинув у тій страшній Другій світовій війні.

Багато на нашій землі обелісків,

Вкарбовані в них золоті імена.

Вклонися, людино, їм низько-низько,

Це пам’ять, яку залишила війна.

Альбом: День партизанської слави Альбом: День партизанської слави Альбом: День партизанської слави Альбом: День партизанської слави Альбом: День партизанської слави Альбом: День партизанської слави Альбом: День партизанської слави
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/8742 | Переглядів: 110Дата публікації: 15:58 23.09.2016