Слава і шана, Вам, хлібороби!

Слава і шана, Вам, хлібороби!

Святковий концерт до дня працівників сільського господарства

З нагоди Дня працівників сільського господарства  в  Пристінській  сільській  бібіліотеці  19 листопада 2016р. відбувся святковий концерт  для працівників ФГ «Клепки». Зі словами поздоровлення до всїх присутніх звернувся генеральний директор ФГ «Клепки» Хоменко Олексій Григорович. До привітань приєднались Пристінський сільський голова Боков Василь Олексійович, Петрівський сільський голова Іващенко Микола Миколайович та директор Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів Фоміна Валентина Іванівна. Вони висловили велику подяку працівникам сільського господарства за працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і  витримку та  побажали подальших успіхів, щедрих врожаїв на полях, добра та затишку в оселях.

Для всіх присутніх з нагоди свята була організована цікава концертна програма, в якій взяли участь вокальна група «Надія», солісти – Реполовська Ю.Ю та Гергель О.О. та молодша  вокальна група «Дзвіночки». Ведучою свята була чарівна, весела і надзвичайно позитивна  учениця 9 класу  Скрипник Владислава.

Взагалі, свято нікого не залишило байдужим та пройшло в дуже теплій обстановці.

Тож  дозвольте, шановні працівники сільського господарства  щиро і сердечно привітати вас з професійним святом і побажати всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів,  злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі! »

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/9011 | Переглядів: 104Дата публікації: 14:21 19.11.2016