Сільський голова

Боков Василь Олексійович

І в пам'яті, і в серці...
І в пам\

Поділитися новиною:

І в пам'яті, і в серці...

До дня вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні

 

            26 листопада 2016р в Пристінській бібліотечній філії була оформлена  виставка-реквієм  «Свіча пам’яті» до дня пам’яті  жертв  Голодомору. Читачі мали змогу ознайомитися з документами, фотографіями та публікаціями про геноцид української нації, спогадами і свідченнями очевидців жителів с.Пристін та с.Сеньок - тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом.

           О 16.00 год. біля пам’ятного знака хреста жертв Голодомору та політичних репресій в Україні в с.Пристін був проведений мітинг-реквієм « І в пам’яті, і в серці…».

До присутніх звернулася завідуюча Пристінським сільським клубом Русакова А.Д. У своєму зверненні вона розповіла  про страхітливі наслідки людського геноциду та гіркі сторінки нашої історії, які очорненні роками голодоморів, роками знущань над нашими співвітчизниками. Голова Пристінської сільської ради Боков В. О. ознайомив  з трагічним минулим українського народу, закликав  бережно ставитися до історії своєї держави, розкривати її як білі, так і чорні сторінки, бути здатними на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників. Також до слів приєдналися  жителі села – Шаповал  М.І. та Третяк В.С.

           Хвилиною мовчання , покладанням квітів та запаленням свічки  вшанували пам’ять загиблих у роки  Голодомору  в Україні.

            Не дай Боже, нікому пізнати того страхіття, коли мучить голод. Тоді перестаєш думати, перестаєш вірити і сподіватися, перетворюєшся на голодного звіра з однією- єдиною мрією – поїсти.

            Дійсно, страхіття! І щоб таке ніколи більше не повторювалося, нам слід про все знати і все пам’ятати!

            

Альбом: І в пам'яті, і в серці... Альбом: І в пам'яті, і в серці... Альбом: І в пам'яті, і в серці... Альбом: І в пам'яті, і в серці... Альбом: І в пам'яті, і в серці...
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/9075 | Переглядів: 232Дата публікації: 09:00 28.11.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада