Вітаємо з Днем місцевого самоврядування

Вітаємо з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати Пристінської сільської ради!

Щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування!

Працівники місцевого самоврядування та депутати  завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку с. Пристін та с. Сеньок. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я , витримки, оптимізму.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а віра у щасливе майбутнє нашої громади, рідної України додають сили та наснаги!

З повагою, колектив сільського клубу та бібліотечної філії Пристінської сільської ради.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/9126 | Переглядів: 110Дата публікації: 09:11 07.12.2016