Вітаємо з Новим роком!

Вітаємо з Новим роком!

Пристінці святкують Новий рік

Новорічні свята є чудовим часом, яке улюблене багатьма з самого дитинства,тому дуже хочеться, щоб  проведені  новорічні свята,  запам’яталися надовго і дітям  і дорослим. Новий рік  у кожного асоціюється  зі святковим настроєм, подарунками, іграми та розвагами. Саме так проходили  свята в с. Пристін.

Новорічні дні  розпочалися 28 грудня  святковим концертом в сільській бібліотеці. Гарний настрій всім присутнім дарували вокальна група «Надія»,  солісти Юлія Реполовська та Оксана Гергель, дитячий вокальний  колектив «Дзвіночки» та гостя нашого свята, талановита дівчинка – Гнатенко Олена. Ведучою свята була неперевершена Владислава Скрипник. Протягом заходу в залі панувала святкова атмосфера, а позитивні емоції переповнювали кожного глядача.

Справжнім дивом  і сюрпризом стало привітання та вручення подарунків активним глядачам, які на протязі року постійно відвідували  святкові заходи села. Це Калмикова Зоя Михайлівна, Закопайло Раїса Семенівна та Онопрійчук Надія Олексіївна.

Звичайно, це дійство не обійшлося без Діда Мороза та Снігуроньки (Олег Гергель, Юлія Реполовська.) Всі діти отримали солодощі .

За традицією 5 січня 2017 р. в Пристінській бібліотечній філії  для дітей  була представлена  новорічна театралізована ігрова програма «Новорічні пригоди». Ролі казкових героїв виконували Русакова А., Гергель О., Реполовська Ю., Колкунова Ю.О., Скрипник В. та Гергель О.М.

Всі глядачі святкової зали весело танцювали та приймали участь у масових іграх.

По закінченню святкової програми діти отримали  солодкі подарунки. Ще однією приємною несподіванкою для дітей стало катання на коні запряженого в сани. Діти були у захваті від такого сюрпризу.

Дякуємо за фінансову підтримку у проведенні новорічних свят депутату районної ради Хлопоніній Тетяні Петрівні та виконкому Пристінської сільської ради.

Працівники Пристінського сільського клубу та бібліотечної філії  в ці новорічні дні бажають, щоб у кожну оселю завітав Дід Мороз і виконав найзаповітніші бажання. Нехай в Новому році буде все особливим: і зустрічі, і побачення, успіхи, жарти, усмішки і веселощі. Бажаємо вам впевненості у собі, здійснення мрій, миру, взаємності і гармонійності у відносинах і, звичайно, кохання.

Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком! Альбом: Вітаємо з Новим роком!
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/9291 | Переглядів: 111Дата публікації: 15:26 05.01.2017