Пам’ять в серці бережемо

Пам’ять в серці бережемо

До дня визволення Куп'янщини від нацистських окупантів

3 лютого 2017 року в бібліотеці с.Пристін зібралися ветерани праці, діти війни і ті, хто народився після 1945 року з нагоди 74-ої річниці визволення Куп’янщини від фашистської навали. Прийшли, щоб вшанувати пам’ять та  схилити голови перед мільйонами невинних жертв Другої Світової війни.

На заході були присутні сільський голова Боков В.О., голова  Куп’янської РГО “Ветеран» Лебединська Н.О., секретар Куп’янської РГО “Ветеран»  Коломійцева Т.М., голова РПВО с. Курилівка Маліков В.В.,  представник районного  територіального центру захисту населення Донцова М.О., учні та вчителі Пристінської школи. За підсумками роботи за 2016  рік первинної організації ветеранів було нагороджено за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди 74-ої річниці визволення Куп’янщини від нацистських окупантів сільського голову Бокова В.О., голову РПВО с. Пристін Овчарову Н.П., дітей війни -  Закопайло Р.С., Коваль Н.І., Сердюк З.М., Головко П.Г., завідуючу сільським клубом Русакову А.Д., завідуючу сільською бібліотечною філією Гергель О.О. та учасників вокальної групи «Надія» - Ляхову Т.О., Терещенко Л.П., Крижню О.І., Лугову А.В., Мойсеєву Л.М., Реполовську Ю.Ю. Для всіх присутніх звучали усім знайомі  й близькі пісні воєнних років, свої нові твори прочитала дитина війни Головко П.Г. та Маліков В.В. На екрані була представлена  відео презентація  фотографій пристінців-ветеранів війни. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять  всіх, хто пройшов горнило війни, хто йшов до перемоги обпаленими дорогами через розруху і кров. А потім присутні спілкувалися, згадували минуле, цікаві історії зі свого життя, пригощалися солодощами та чаєм. Спонсором був, як завжди, сільський голова Боков В.О.

Шановні ветерани! Всім Вам здоров’я, душевного спокою, щоб у Ваших родинах завжди панувало порозуміння та злагода, і саме  основне – щоб  якнайшвидше наступив довгожданий мир!

Альбом: Пам’ять в серці бережемо Альбом: Пам’ять в серці бережемо Альбом: Пам’ять в серці бережемо Альбом: Пам’ять в серці бережемо
Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/9646 | Переглядів: 100Дата публікації: 09:40 06.02.2017