Жінку Господь створив для добра.

Святковий концерт до 8 березня

Березень весну  починає чудовим святом усіх жінок. Цього року 7 березня було багато сонця, весна взяла свої права, бажаючи мирної гармонії усім, хто  живе на землі. В бібліотеці с. Пристін зібрались жінки майже всього села. Вони були різного віку – мами, бабусі. О.Ільченко так правдиво змалював жінку-матір: «Доброта материнська струміла з усіх зморшок її чистого та виразного лиця, доброта до всього й до всіх, доброта в голосі, в погляді, в розмові, в мовчанні, як те й належить матері, яку Господь створив задля добра, задля миру, задля сліз, проливаних тисячоліттями – над помилками й прогріхами нерозумних дітей».

Але смутку і сліз не було. Були чудові вітання учнів школи, солістів Пивоварової Валерії, Оксани Гергель, Лілії Капустіної, Володимира Мельника. Вокальна група «Надія» подарувала запальні ритми – звучали пісні веселі й бадьорі, ясні і чисті, як саме небо.

Всі зачаровано слухали урочисту музику весни і все довкола дихало нестримною жагою життя.

Вітання жінкам від сільського голови Бокова В.О. були короткі і вагомі: щастя людини визначає не матеріальний достаток, а єдність сердець і точка зору на сенс свого життя.

Як завжди , талановито було представлено відеопрезентації, підготовлені завідуючою клубом Русаковою А.Д. А ведуча – учениця 9 класу Скрипник Владислава – сама була схожа на весну: струнка, красива з товстою русою косою.

Пристінці виражають щиру подяку організаторам свята і завжди чекають на нові зустрічі.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/9939 | Переглядів: 60Дата публікації: 14:30 09.03.2017