Вічно живе Тарасове слово

Вічно живе Тарасове слово

10 березня в  Пристінській сільській бібліотечній філії  відбувся конкурс читців поезії Тараса Григоровича Шевченка, присвячений 203-ій річниці з дня народження українського кобзаря.  Участь приймали  учні 2-9 класів. На заході були присутні учні , вчителі , та жителі села. Окрім читання поезії  глядачам були представлені відеопрезентації про життєвий шлях Т. Шевченка. Ведучою заходу була завідуюча сільською бібліотечною філією Гергель О.О. Свою майстерність у декламуванні поеми «Тополя» Т.Шевченка показала завідуюча сільським клубом Русакова А.Д.

Рівень майстерності виконання поезій та акторське мистецтво конкурсантів оцінювало журі у складі: Фоміна В.І. – директор Пристінської ЗОШ І-ІІ ст., Городілова Г.М. – вчитель української мови та літератури та Хлопоніна Т.П. – депутат районної ради. Кращі виконавці віршів великого поета були нагороджені почесними грамотами та подарунками. Переможцями стали: Скрипник Владислава, учениця 9 класу – І місце; Пивоварова Валерія , учениця 7 класу – ІІ місце, Русакова Каріна , учениця 5 класу – ІІІ місце.

На святі також звучали патріотичні пісні у виконанні Капустіної Л. – художнього керівника сільського клубу та дитячої вокальної групи «Дзвіночки».

Дякуємо  спонсору святкового заходу Хлопоніній Т.П. – депутату Куп’янської районної ради за підтримку та небайдужість.

Web-адреса: pristin-rada.gov.ua/news/id/9940 | Переглядів: 94Дата публікації: 15:44 10.03.2017